zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Nieuwe handhavingsrichtlijn Arbeidsinspectie regelt toepassing PBM`s

2 april 2009 - De Arbeidsinspectie komt met een handhavingsrichtlijn die de keuze en toepassing van persoonlijke beschermingsmiddelen bij het werken met gevaarlijke stoffen regelt. In de praktijk blijkt namelijk dat dit zelden conform de regel geschiedt.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   1 reactie
 

 
reacties
 
Unishore - Karel Voogelaar  |   | 
7-04-2015
 | 
11:00 uur
''De richtlijn onderscheidt drie situaties: 1) het gebruik van pbm`s is tijdelijk; 2) het gebruik van persoonlijke bescherming is blijvend en van korte duur per arbeidstijd en 3) het gebruik van pbm`s is nodig gedurende het gehele of grootste deel van de werkzaamheden.''

Dit is natuurlijk slechts een richtlijn. Om beter te kunnen oordelen wat voor jou van toepassing is moet je de precieze tijdspanne weten.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10