zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
vaknieuws
 

Mannen dragen steeds vaker luxe sieraden

8 april 2011 - Trendy mannen dragen steeds vaker sieraden. De markt voor luxe mannensieraden, vanaf rond de 700 dollar, groeit in 2011 met 9,9% naar een record van 2,5 miljard dollar. Die groei is vier keer zo sterk als die van de totale markt voor luxe goederen, zo blijkt uit cijfers van Euromonitor. In 2010 stegen de verkopen van luxe sieraden voor mannen al met 8,7% en in 2009 met 3,8%.
Bron: Profnews
 
 Doorsturen   2 reacties
 

 
reacties
 
Jelmer - Sieraden Kopen.eu  |   | 
12-04-2011
 | 
14:57 uur
Je ziet het inderdaad steeds vaker, dure sieraden wordt ook voor hoger opgeleiden nu steeds meer een statussymbool.

Goede ontwikkeling, denk ik.. Niet langer alleen het pak, maar een paar luxe sieraden erbij!
Kissed By Nature  |   | 
6-09-2019
 | 
14:21 uur
Het is een trend om dure sieraden te dragen en het is ook zeker niet enkel meer een luxe horloge. De huidige economische situatie zorgt voor een verdere versnelling.

REAGEREN

Naam:
Emailadres:
URL: (niet verplicht) http:// 
 
Reactie/Opmerking:
Ik wil bericht per e-mail ontvangen als er meer reacties op dit artikel verschijnen.
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast. Is het niet te lezen? Klik hier om de code te wijzigen.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10