zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

HR-professionals hebben weer meer moeite met werving & selectie



Het onderzoek, weergeven in `HR Trends 2011-2012`, is uitgevoerd onder een kleine 1.000 HR-professionals. 35% van de ondervraagden heeft dit jaar problemen met het vinden van de juiste mensen. Voor 2012 verwacht 43% hier moeite mee te hebben. `Er is duidelijk sprake van een omslag. Bovendien lijkt het aantal weer langzaam het niveau van 2008 te bereiken, ondanks de berichten over oplopende werkloosheid en een dalend aantal vacatures als gevolg van de economische terugslag,` aldus algemeen directeur Léon Vergnes van ADP.

Vooral technische functies zijn lastig in te vullen. 29% kost het inspanning het eigen personeel binnen te houden. In 2010 vond nog slechts 9% dat het moeite moest doen om bestaande werknemers binnen de organisatie te houden.

Bron(nen):
managersonline.nl (11-10-2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10