zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Gebruiksvriendelijkheid steeds belangrijker bij ERP-systemen



Voor Nederland bedraagt dit percentage slechts 14%, terwijl 96% van de ondervraagde bedrijven uit India de software wel eenvoudig en gebruiksvriendelijk vindt. Scandinavië, het Verenigd Koninkrijk en de VS hebben een zelfde percentage als dat van ons land. Volgens de onderzoekers komt dat doordat Indiase werknemers zeer taakgericht georiënteerd zijn, waar in de VS en West-Europa de werknemers een meer resultaatgerichte focus hebben. Voorts zijn werknemers in deze laatste gebieden veel meer bekend met consumenten-IT zoals smartphones. Een andere opmerkelijke bevinding is dat het merendeel van de Duitse bedrijven ERP-software moeilijk vindt (25% vindt het zelfs zeer moeilijk). Dat komt waarschijnlijk doordat de meeste Duitse bedrijven werkzaam zijn in de maakindustrie.

Overigens was gebruiksvriendelijkheid van de software bij de meeste bedrijven (India uitgezonderd) geen belangrijk criterium bij de aanschaf ervan.

Bron(nen):
Machinebouw (september 2011)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10