zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Haven moet ingebed worden in samenleving



Henk de Bruijn, directeur corporate strategy bij Havenbedrijf Rotterdam, constateert dat er wel veel ad hoc wordt gedaan aan de verhouding tussen haven en omwonenden. Het ontbreekt echter aan structuur. Natalie Backx, projectleider van `People around ports`, wijst naar het belang van een positief imago van de haven. Veel werknemers in de haven zijn afkomstig uit de omgeving. Een verslecht imago betekent dat het lastiger wordt om medewerkers aan te trekken.

Veertien Europese havens hebben in samenwerking met de European Sea Ports Organisation een projectplan opgesteld om te ontdekken hoe de sociale integratie rondom de havens zich tot elkaar verhouden. Doel van het project is bewustwording. Elke twee jaar zal onder leden van ESPO een award worden uitgereikt aan het project dat de grootste bijdrage levert aan de sociale integratie van havens. Tijdens havencongressen zal meer aandacht worden besteed aan sociale innovatie, imago en draagvlak.


Bron(nen):
Mainport magazine (november 2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10