zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Arbeidsmarkt in voedingsindustrie ziet er goed uit



De wens van de consument heeft vooral te maken met de groeiende belangstelling voor gezondheid, gemak, genieten en duurzaamheid. De voedingsindustrie moet op die belangstelling inspelen en zet daarom in op innovatie en ontwikkeling. Daar is ook hoogopgeleid personeel voor nodig. Volgens de analyse van Aequor geeft ruim 50% van de bedrijven aan in 2009 al diverse vacatures te hebben gehad. Ongeveer een kwart van de vacatures had te maken met een uitbreidingsvraag binnen het bedrijf.

Zo`n 24% van de vacatures stond langer dan drie maanden open. Vooral vacatures waar een hoger opleidingsniveau voor vereist is, blijven lang onvervuld. Er worden vooral hbo`ers gevraagd. Dit is best opvallend aangezien in het huidige personeelsbestand slechts 4% van de werknemers een opleiding op hbo-niveau heeft gevolgd. Om (jong) personeel te lokken gebruiken de bedrijven vooral acties.

Bron(nen):
FoodHolland.nl (12-2-2010)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10