zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

`Zzp`er behoeft geen aparte vertegenwoordiging in SER`



Volgens premier Balkenende voldoet het huidige poldermodel, bestaande uit werkgevers, werknemers en kroonleden, niet meer vanwege de groeiende groep zelfstandigen. Nederland telt inmiddels meer dan 1 miljoen zelfstandigen. Minister Donner van Sociale Zaken heeft de SER daarom om advies gevraagd. Werkgevers en werknemers zeggen dat zij de zzp`ers al voldoende vertegenwoordigen.

Zo is het Platform Zelfstandige Ondernemers verbonden aan VNO-NCW en heeft FNV twee aparte bonden voor zelfstandige ondernemers. VNO-NCW en MKB-Nederland stellen wel voor om een lid of plaatsvervangend lid aan te stellen met een zzp achtergrond.

Bron(nen):
De Telegraaf (11-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10