zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Teleplan heeft zaken weer op orde



Door een afgenomen handelsvolume en lagere marktwaarde sinds 2006 voldeed Teleplan niet meer aan de criteria voor opname in de index. Sindsdien is de winstgevendheid van het bedrijf weer toegenomen en zijn de financiën weer op orde. Dat was voldoende om het bedrijf weer op te nemen in de index. Teleplan beschikt wereldwijd over 5.500 werknemers. In Nederland staat een vestiging in Zoetermeer. Naast dagelijks 1.200 kapotte mobiele telefoons, komen er bij Teleplan ook laptops, harde schijven, decoders en modems binnen ter reparatie.

Volgens Theo Seldenthuis, hoofd van de logistieke dienst van Teleplan, kenmerkt het bedrijf zich door de snelle reparatie. Reparaties die maximaal twee uur duren, vinden in Nederland plaats. Duurt het langer, dan wordt het toestel naar Tsjechië gestuurd ter reparatie omdat het daar goedkoper is. De volgende dag is het toestel dan klaar.

Bron(nen):
de Volkskrant (7-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10