zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Zelfstandig ondernemen blijft in trek



Een onderzoek van The Future Group samen met Ernst & Young toont de achtergronden van de populariteit aan. Zo blijkt dat voor werknemers vooral de vrijheid van opdrachtkeuze de doorslag geeft om voor zichzelf te beginnen. 49% van de zzp`ers geeft vrijheid van opdrachtkeuze op als reden voor het starten van een eigen bedrijf. Andere redenen om zzp`er te worden zijn de variatie van opdrachten (18%), het projectmatige werken (14%), meer geld verdienen (10%) en verandering na ontslag (4%).

Volgens directeur Danny van IJzendoorn van The Future Group, een collectief van maatschappen van zzp`ers, is de verwachting dat bij een aantrekkende economie de zzp`er als eerste weer vertrekt bij een bedrijf. Veel zzp`ers zijn door de slechte economie bij bedrijven in loondienst gegaan. De ervaring leert echter dat als zzp`ers eenmaal zelfstandig gewerkt te hebben, zij zelden langdurig als medewerker in loondienst werken.

Bron(nen):
De Telegraaf (7-12-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10