zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Crisis heeft beperkt effect op Europese topmanagers



Uit het onderzoek blijkt niet, zoals verwacht, dat topmanagers hun leefstijl en mediagebruik hebben aangepast. De C-Suite is opvallend veerkrachtig; 70% denkt dat hun baan niet op het spel staat. De gemiddelde respondent is in 86% van de gevallen man, 46 jaar oud en heeft een salaris van 161.000 euro. De groep als geheel staat aan het hoofd van 120 miljoen werknemers.

De meest gelezen dagbladen waren in 2009 de Financial Times, The Wall Street Journal Europe, International Herald Tribune en USA Today. Bij de weekbladen waren dat The Economist, Time, Business Week en Newsweek, bij de tweewekelijkse bladen Fortune en Forbes en bij de maandbladen Harvard Business Review, National Geographic, Euromoney en Bloomberg Markets Magazine. De meest bekeken tv-zenders: Sky News, CNN International, Discovery Channel, BBC World News, National Geographic, EuroNews, Bloomberg en CNBC.

Bron(nen):
Campaign (20-11-2009)
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10