zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Update: Aperam boekt meer winst

(ABM FN-Dow Jones) Aperam heeft in het derde kwartaal van 2016 meer winst behaald. Dit bleek maandag nabeurs uit de resultaten van de fabrikant van roestvast staal. 
"Aperam blijft de prestaties verbeteren, ondanks de traditionele seizoenseffecten in Europa en een trage hervatting na jaarlijks onderhoud", zei CEO Timoteo di Maulo in een toelichting op de cijfers.
Het bedrijfsresultaat (EBITDA) steeg van 108 miljoen dollar een jaar terug naar 124 miljoen dollar. Analisten van Goldman Sachs hadden gerekend op een bedrijfsresultaat van bijna 129 miljoen dollar en marktvorsers van UBS en Berenberg gingen beiden uit van 119 miljoen dollar. In het tweede kwartaal boekte Aperam nog een bedrijfsresultaat van 123 miljoen dollar. 
De EBITDA-marge verbeterde op jaarbasis van 9,7 naar 12,2 procent. In het tweede kwartaal van dit jaar bedroeg de marge nog 11,0 procent.
Gedurende het derde kwartaal verscheepte de staalfabrikant 457 duizend ton staal. In hetzelfde kwartaal van 2015 was dit 455 duizend ton staal. De omzet daalde op jaarbasis evenwel van 1.113 miljoen naar 1.015 miljoen dollar. 
De nettowinst verbeterde van 31 miljoen een jaar eerder naar 54 miljoen dollar. De vrije kasstroom voor uitkering van dividend dikte daarbij aan van 40 miljoen naar 70 miljoen dollar.
 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10