Wall Street zal maandag met kleine verliezen aan de beursweek beginnen. Futures op de Dow Jones, S&P 500 en Nasdaq index koersten rond lunchtijd ruim 0,2 procent lager.
De Chinese beurs kreeg maandag een tik te verwerken. Nabeurs liet de People's Bank of China evenwel weten per dinsdag de reservevereisten voor de banken te verlagen met 0,5 procentpunt.
De euro/dollar werd flink lager verhandeld op 1,0889. Olie liet een gemengd beeld zien, met een lichte daling van de prijs voor een vat West Texas Intermediate en een stijging van de prijs voor een vat Brent.
Voor vanmiddag is de agenda aan de rustige kant, met de inkoopmanagersindex voor de Chicago PMI en de aanstaande huizenverkopen op de rol. Beide cijfers volgen nadat de handel op Wall Street al van start is.