zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Rode opening Wall Street in de maak

Wall Street gaat vermoedelijk met verlies van start. Futures op de Dow Jones, S&P 500 en Nasdaq index noteerden een half uur voor de openingszoemer 0,4 procent in het rood.

De agenda is op de laatste dag van het jaar vrijwel leeg en de beurzen in Europa hebben de deuren inmiddels gesloten vanwege de viering van oudejaarsavond.

Voorbeurs werd reeds bekend dat de wekelijkse steunaanvragen met 20.000 stegen. Kort na de start van de handel volgt nog de Chicago inkoopmanagersindex. Overigens is Wall Street geopend volgens de reguliere tijden, dit wil zeggen tot tien uur vanavond Nederlandse tijd.

Olie werd donderdag, na een daling op woensdag, opnieuw goedkoper. De februari-future op een vat West Texas Intermediate daalde 0,7 procent naar 36,33 dollar en een vat Brent werd 0,4 procent goedkoper op 36,32 dollar. De euro/dollar werd verhandeld op 1,0892.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10