zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
doorsturen
 

Damrak sluit fractioneel hoger

De Amsterdamse beurs is donderdag met een minieme winst gesloten, nadat de handel vanwege Kerstavond al na een halve dag werd stilgelegd. De AEX won 0,1 procent op 444,12 punten.

"Een rustige dag", aldus vermogensbeheerder Stan Westerterp van JNVB, maar dat was ook verwacht. Westerterp wees op de Duitse beurs, die de hele dag gesloten was. Hierdoor was er "nauwelijks volume". Ook voor komende week zal het plaatje niet veel anders zijn, zo voorspelde de vermogensbeheerder. Maandag is de beurs van Londen gesloten en donderdag houden ook veel beurzen de deuren gesloten.

De euro/dollar werd duurder. Het muntpaar werd rond het sluiten van de handel op het Damrak verhandeld op 1,0948.

 
Vertel een vriend over bovenstaande artikel.
 
Naam ontvanger:
E-mailadres ontvanger:
 
Uw naam:
Uw e-mailadres:
 
Bericht/Opmerking:
 
Als extra controle, om er zeker van te zijn dat dit een handmatige reactie is, typ onderstaande code over in het tekstveld ernaast.
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10