zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Test: Hoe functioneert uw team?

Rob EVERS   |    |  18 april 2008
Reactie: Ik heb 4 verschillende, ook 360 graden tests beschikbaar! De eerste is gratis als proef. Er zijn geen verdere verplichtingen. Als je me een e-mail zend dan geef ik je de link en een wachtwoord.

Vriendelijke groet
Rob Evers
Revelation
 

Sales blog: Het geheim van succes

Ad Beer   |    |  18 april 2008
Reactie: het gaat erom dat de jongens actie ondernemen, niet een derde persoon.

maar je bewijst de stelling van Michel wel, je denkt hetzelfde als altijd.
 

Vijf manieren om de beste mensen aan boord te houden

Ad Beer   |    |  18 april 2008
Reactie: @Jan Rudolfs,

Wat zijn we fel zeg en wat heb je het prachtig geregeld!
Maar wat er zich allemaal afspeelt in de wereld naast dat kleine gezinnetje van jou, het utopia voor de geëmancipeerde vrouw, daar heb je echt niet veel kijk op.
dat is het probleem met idealisten, ze worden een beetje blind voor de realiteit, want de meeste idealen zijn niet echt realistisch te noemen.
Vrouwen zijn biologisch anders dan mannen, daar verander je niks aan.
Als vrouwen gelijk willen zijn aan mannen dan kan dat tot op zekere hoogte. Maar gelijk willen zijn en daarnaast ook nog extra rechten claimen is naar mijn mening iets anders dan gelijkheid.
Als man zou ik best eens gelijke rechten willen hebben als een vrouw. Geen vreemde blikken als ik 4 dagen per week wil werken. Een begrijpende blik als ik na 4 weken weer eens een paar dagen sjaggie ben. Dat er iemand koffie voor me haalt als ik weer eens hoofdpijn heb.
Gisteren is er een artikel verschenen over vrouwen en carriere. Het blijkt gewoon dat de meeste vrouwen geen behoefte hebben aan top management functies. De oorzaak? Andere biologische eigenschappen dan mannen.
En echt, daar veranderen feministen en naieve linkse denkers echt helemaal niks aan.
 

Sales blog: Het geheim van succes

Ed Knegt   |    |  17 april 2008
Reactie: één persoon verzamelt alle jongens met gele petjes en zet hen rechts, één ander doet hetzelfde met de groene petjes maar dan links. Ze zien alleen hun eigen petje niet maar komen elkaar vanzelf wel tegen bij het verzamelen.
 

Vijf manieren om de beste mensen aan boord te houden

Jan Rudolfs   |    |  17 april 2008
Reactie: “Zolang vrouwen de ontembare behoefte hebben om kinderen te krijgen, gaat het mis met de carrière”. Kortom volgens H.Graaf (ik neem aan een meneer) is de kinderwens de exclusieve behoefte van de vrouw. De man heeft dat gedoe met die kids nooit gewild, dus eigen schuld, dikke bult.
Dus dan is de oplossing van Stadelmaier dan ook buiten de order, of zoals Graaf schrijft: gel*l.
Zou meneer de graaf geen echte mannen kennen die ook zonder de rammelende eierstokken toch ook kozen voor kinderen. En in ons geval wilde mijn partner, best het kind 9 maanden dragen (dat was voor mij niet weggelegd) maar ze wilde wel blijven werken.
Dus eenvoudig, we maakten afspraken over de taakverdeling. Kortom, we hebben samen kinderen en dragen samen de lasten en de lusten. Ja, en onze beider werkgever werkt daar aan mee.
Soms kom ik wat later, soms moet ik even met een van de kids naar de tandarts etc. Of een van ons werkt een middag thuis. En regelmatig ook s’avonds.
Want we vinden beiden –naast ons gezin- ook ons werk belangrijk. En dat is prima voor de werkgever en op termijn ook voor die krapper wordende arbeidmarkt. Dus, om de suggestie van Vreneli Stadelmaier voor gel*l afdoen, zegt m.i. vooral iets over de schrijver.


 

Liever Rita of Rutte?

Opa   |    |  17 april 2008
Reactie: bert | | 17 - 04 - 2008
| 09 : 46 uur
B.Thomas 16-04-2008 18.o5 uur:
Is jou naam geen gans ???? echt verstand van politiek heb je niet, ben je een ...kruiper bij die van Gils, wie is die man, heeft nog nooit iemand van gehoord voor mensen zo als jullie is alleen maar het spel gansenbord, moet je wel een goed Q hebben

Op de verhaaltjes van deze persoon heb ik ook wel is gereageerd!Dacht dat hij afscheid genomen had van dit forum. 20-03-2002 Internet is inderdaad geen goede peiling zoals hij al aangeeft daar komt hij wel achter bij de volgende verkiezing. Dan kunnen we weer trots zijn op Nederland!!!!! Waarschijnlijk is hij in de put gevallen dan weet je niet wat er bovengronds gaande is. Nu maar afwachten of hij een zes gooit om er uit te mogen!!!!!
 

Sollicitant blijkt zeer kritisch

Koen Roozen   |    |  17 april 2008
Reactie: Dit is natuurlijk een vrij bijzondere benadering van een vak. Het is alsof je het werk van een timmerman bekijkt, hem een spijker in het hout ziet slaan en denkt: ''dat ziet er eenvoudig uit, dat kan ik zelf ook wel.'' We vergeten even gemakshalve dat een timmerman ook kennis van constructies heeft.

Het interviewen van kandidaten is slechts een deel van het werk van een (corporate) recruiter en een goed gesprek heeft de vorm van een ontspannen gesprek. Logisch dat een kandidaat de indruk krijgt dat hij/zij het zelf ook wel kan.

Recruiten is een vak dat door veel beoefenaars professioneel wordt uitgevoerd. Maar helaas zijn er ook veel beroepsbeoefenaars niet vakkundig mee bezig.

Enkele nuanceringen zijn m.i. dus op zijn plaats.
 

Persoonlijkheid belangrijker dan vaardigheden

N.M.E. Broeckx   |    |  17 april 2008
Reactie: In mijn visie zijn alle selectiemiddelen hulpmiddelen en geen garanties?

Voor mij blijft overeind dat alle selectievormen richtinggevend zijn. Dit houdt in dat aanname goed kan lopen, maar soms loopt het fout. E.e.a. hoeft ook niet persoonsgebonden te zijn. Er zijn meer variabele factoren die functioneren bepalen.

Ik heb in de gedwongen hulpverlening gewerkt en diverse mensen aangestuurd met uiteenlopende persoonlijkheden, in uiteenlopende situaties. Het blijft een kwestie van samenwerking/commitment, oog en oor hebben voor. Ik denk dat een goede manager zicht heeft op het personeel. Een manager is gericht op het behalen van de doelstellingen. Management is er mijn inziens om het beste uit de persoon, voor het bedrijf, naar voren te halen. Dat is een tweeledig doel.

Het lijkt wel of er angst is voor conflictsituaties en/of visieverschillen.
 

Test: Hoe functioneert uw team?

Bernadette Boerlage   |    |  17 april 2008
Reactie: Ik wil ook die test!!
 

Willen is Kunnen.

Ad de Beer   |    |  17 april 2008
Reactie: Michel,

Ik ben op mijn vierde zowat begonnen met biljarten, mijn opa, een zeer goede speler, die van quite af meestal een serie van 100 of meer wist te maken, wilde van zijn kleinzoon een ster maken. Iedere week 2 tot 3 uur aan het groene laken.
Keepen ben ik gaan doen vanaf mijn 7e. Ik stopte, toen ik 8 was, een penalty van Johan Neeskens (een achterneef). Ik trainde dagelijks op de velden van Willem II en LONGA.
Schaken, ik ben een van de weinige nederlanders die ooit remise speelde met Karpov. Dat was wel omdat hij niks begreep van mijn opening. Helaas heb ik ook voor schaken geen talent. Heb me er ook nooit echt in verdiept.
Je opmerking over Hill is behoorlijk naast de waarheid. Hill deed in opdracht van Carnegie onderzoek naar de 36 meest succesvolle mensen in Amerika. Zijn oorspronkelijke werk heeft de omvang van de Winkler Prins, 21 dikke delen. Kijk dat nog maar eens even na.
Covey is professor in Boston, dan mag je toch ook wel een beetje denken dat hij wetenschappelijk bezig is.
The Secret, och, rommel inderdaad, waar toch wel tenminste twee mensen stinkend rijk van zijn geworden.
De wetenschappelijke onderbouwing van ''het maakbare brein'' mis ik, met name de statitische onderbouwing. Het slechts vermelden van enkele waarnemingen kan ik moeilijk een onderzoek noemen.
Blijft de stelling staan dat je zonder talent niets bereikt. Jij refereert weer aan schaken, ik weet zeker dat jij ook daar een talent heb dat ik ontbeer. Ja, ik ken schaken, ken de zetten, maar zal het spel nooit beheersen.
 

Wat zijn mensen?

Ad de Beer   |    |  17 april 2008
Reactie: ja, ruim 1300 mensen hebben dit blog inmiddels gelezen, maar slechts een paar reacties.
Nu denk ik dat het allemaal wel meevalt met de kwaliteit van het management, ook de jongere managers.
Ik zal in ieder geval doorgaan met dit soort publicaties en voor de echte liefhebbers, ik geef ook presentaties voor business clubs, congressen en zo voorts.
 

Liever Rita of Rutte?

bert   |    |  17 april 2008
Reactie: Opa 15-04-2008. 22.00 uur
Prachtig hoe u dit verwoord, Ik stem ook op Rita Verdonk zoals velen met ons.


B.Thomas 16-04-2008 18.o5 uur:
Is jou naam geen gans ???? echt verstand van politiek heb je niet, ben je een (...)kruiper bij die van Gils, wie is die man, heeft nog nooit iemand van gehoord voor mensen zo als jullie is alleen maar het spel gansenbord, moet je wel een goed Q hebben
 

Sales blog: Het geheim van succes

Ad Beer   |    |  17 april 2008
Reactie: Inderdaad zijn er mensen die steeds met dezelfde oplossingen (of variaties op een thema) komen en maar niet begrijpen dat het werkelijke probleem niet wordt opgelost. Bijvoorbeeld door steeds de financiele prikkel te gebruiken om mensen uit de auto te krijgen, rookverboden opleggen om mensen van het roken af te krijgen, geheugen kopen om een computer sneller te maken, doorvragen tot de ''ja'' om iets te verkopen.
Lateraal denken, in plaats van lineair denken helpt. Waar een lineaire denker zich het hoofd breekt en 6 A4tjes nodig heeft om het antwoord te vinden op de vraag hoeveel wedstrijden er in een competetie nodig zijn met 256 deelnemers, waar telkens de verliezer van een partij uitgeschakeld wordt, denkt de laterale denker snel dat er maar één winnaar kan zijn, en dus 255 verliezer, waar dus weer 255 wedstrijden voor nodig zijn.
Een leuk vraagje dus om uw laterale denkvermogen te trainen.
Op een veld staan 50 jongens, ze hebben allemaal een petje op, 25 geel, 25 groen. Ze weten zelf niet welke kleur, maar kunnen wel de kleur van de ander zien. Uiteraard is communiceren verboden.
Hoe krijg je ze in een rij, zodanig dat alle gele petjes rechts en alle groene petjes links staan?
 

De zeven grootste ICT-uitdagingen van de toekomst

Ad Beer   |    |  17 april 2008
Reactie: De belangrijkste uitdaging mis ik, namelijk het aanpassen van de ICT aan de wensen van de klanten, het minder introvert worden van de ICT.
Vragen wij als gebruikers om andere invoermiddelen dan muis en toetsenbord, hebben wij problemen met oplaadbare batterijen?
Nee hoor, wij balen er van dat de software steeds foutmeldingen geeft, dat de hardware telkens gereset moet worden, dat we dankzij de ICT ons werk moeten gaan doen op de manier die zij uitgedacht hebben en niet op de manier die we zelf het beste vinden.
Laat de ICT eens neerwaarts gaan denken, met twee poten op de grond komen, niet langer denken vanuit de techniek, bits en bytes, maar aan bruikbare en betrouwbare oplossingen voor klanten.
 
< vorige 1659 1660 1661 1662 2480 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10