zoeken Nieuwsbrief
      Linkedin    Twitter   
  
reacties
 

Trainers vertellen soms een broodje aap!

Herman   |    |  20 februari 2017
Reactie: Het leuke aan broodje aap verhalen is dat mensen ze tien jaar later nog kennen.
Het spijtige is dat mensen de achterliggende ideeën wel vergeten zijn (en die zijn soms op zich wel waardevol).
@Rens: Zou 80% van de instructie over omgaan met Windows10 non-verbaal gebeuren?
Mehrabian onderzocht in de zestiger jaren het overbrengen van emoties en opvattingen.

 

Trainers vertellen soms een broodje aap!

Richard Engelfriet   |    |  20 februari 2017
Reactie: @Phil: Leuk stuk! Je kunt wat mij betreft het woord 'soms' rustig weghalen uit je titel. Ik beschrijf in mijn boek meer dan 132 van dit soort mythes...

@Rens: die 80% kun je op internet uitgebreid terugvinden als de 'Mehrabian Mythe'. Ik heb er ook over geschreven.
 

Trainers vertellen soms een broodje aap!

Wim Zuidberg   |    |  20 februari 2017
Reactie: Als je jezelf als professional serieus neemt werk je voortdurend aan je ontwikkeling en de kwaliteit van je dienstverlening. Hierin passen geen onwaarheden of broodje-aap-verhalen.
Maar ook de wetenschap lijdt aan voortschrijdend inzicht. Immers, een groot deel van wat de wetenschap heeft ontdekt is door diezelfde wetenschap ook weer achterhaald. Dat gebeurt, dat is de realiteit. Het is de kunst uit te gaan van dat stukje wetenschap dat nog niet is achterhaald ;-). En daarom houd je je kennis actueel!
 

Trainers vertellen soms een broodje aap!

Inge   |    |  20 februari 2017
Reactie: Je voelt je vast veel beter na het spuien van al deze onvolledigheden zonder bronvermelding.
 

Verbindend leiderschap: er zit méér in uw team

Nicole van Ladesteijn   |    |  20 februari 2017
Reactie: Ha Bart, fijn om te horen! Dank
 

Trainers vertellen soms een broodje aap!

Rens   |    |  20 februari 2017
Reactie: En waar haal jij vandaan dat 80% nonverbaal niet klopt
 

Nederlander tast minder vaak diep in de bundel voor smartphone

Michael   |    |  17 februari 2017
Reactie: Ik heb gelezen dat IDC tot 2020 een jaarlijkse groei verwacht van maar liefst 22 procent gemiddeld. Binnen vijf jaar tijd gaat het van 80 naar ruim boven de 200 miljoen exemplaren tweedehands telefoons. Dat is een behoorlijke groeimarkt de komende jaren.
 

'Mark Rutte blijft premier'

Willem Huitema   |    |  16 februari 2017
Reactie: Iedereen kakelt mekaar en Wilders maar wat na. Rutte is enkele beloftes niet nagekomen. Dat geld voor vele presidenten helaas en is inherent aan de politiek. Alsof een man als Wilders anders is? Lachwekkend. Hij roept van alles vanaf de kantlijn richting partijen en mensen en vervolgens kijkt er van op dat niemand met 'm wil samenwerken? Wie wind zaait zal storm oogsten. Is de PPV en Wilders nou echt anders? Zie link https://sdproducties.wordpress.com/2015/12/23/wat-beloofde-en-hoe-stemde-de-pvv/ Vele dingen hebben ze hun accoord aan gegeven tijdens de Rutte periode om vervolgens van alles te roepen via allerlei media. Hun verkiezingsprogramma staat op hun website nog steeds afgebeeld als ''concept''. Lekkere partij en waarom mag je van de pvv niet lid worden? Verdiep je eerst eens en maak dan je keuze. Succes.
 

'Mark Rutte blijft premier'

Math Beijleveld   |    |  16 februari 2017
Reactie: Als Rutte weer premier word dan moeten diegene die op hem stemmen niet liggen te zeuren als hij verder gaat met leugens te vertellen. Deze meneer denk dat hij met een stelletje imbecielen te doen heeft. Ja. diegene die op hem stemmen zijn dat wel.
 

Verbindend leiderschap: er zit méér in uw team

Bart Landstra   |    |  16 februari 2017
Reactie: Dank je wel Nicole!
Ik waardeer de heldere voorbeelden waarmee je laat zien hoe je op een verbindende manier kunt communiceren. Geeft mij weer inspiratie voor mijn trainingen.
 

Mkb kan jaarlijks 214 miljoen besparen op verzuimproblematiek

Easyswitch.nl   |    |  16 februari 2017
Reactie: Ik bespaar elk jaar een paar honderd euro met het overstappen van internet-provider :)
 

Werken aan een wendbare organisatie waar mensen floreren

janny bax   |    |  16 februari 2017
Reactie: Hallo Ronald,

Ik ben erg benieuwd naar de uitkomsten van je onderzoek. Wanneer denk je de eerste resultaten bekend te kunnen maken ?

Vriendelijke groet
 

Zakenreiziger is doe-het-zelver

Odete Pimenta da Silva   |    |  15 februari 2017
Reactie: Aangezien zakenreizigers, waar en wanneer mogelijk, meer en meer doe-het-zelvers worden is het tijd dat management in gesprek gaat met de corporate travel manager. Deze professional kent het gedrag en de wensen van de reizigers. Zij zijn van toegevoegde waarde in een strategische adviserende rol. Geef de corporate travel manager de erkenning en tools die zij nodig hebben.
Geef reizigers de beleving dat ze vrijheid in keuze hebben binnen uw reisbeleid. Het motiveert ze en bindt ze aan uw bedrijf.
 

Trump-rally op financiële markten

M   |    |  14 februari 2017
Reactie: Als leek had ik ook nog wel kunnen gokken dat aandelen het in beginsel goed zouden doen en obligaties minder goed.

Het is voor mij eerder de vraag in hoeverre het beleid van Trump een volgende crisis gaat veroorzaken, als we daar niet al op af aan het stevenen waren.
 
< vorige 136 137 138 139 2480 volgende >
Human Design op de werkvloer voor teameffectiviteit en bedrijfsgroei
reacties
Top tien arbeidsmarktontwikkelingen 2022 (1) 
‘Ben jij een workaholic?’ (1) 
Een op de vier bedrijven niet bezig met klimaat en duurzaamheid (3) 
Eén op zeven Nederlanders staat niet achter aanbod van hun organisatie  (1) 
Drie manieren om te reageren op onterechte kritiek (1) 
Een cyber-survivalgids voor managers: hoe ga je om met cyberaanvallen?  (1) 
Mind your data (1) 
top10